Rowery elektryczne Harklowa

Harklowa

Zygzak wypożyczalnia rowerów elektrycznych przy Velo Dunajec, Velo Czorsztyn zaprasza Państwa do skorzystania ze swej oferty.

UWAGA ! W związku z kończącym się sezonem informujemy, że nasz punkt w Harklowej od dnia 23.09.2021 r. będzie nieczynny w sezonie 2021 r. 

Kands ebike Lester 28''
rozmiar 19'' wzrost (165-195cm)
od 100 zł
Kands ebike Daphne 28''
rozmiar 17'' wrost (160-178cm)
od 100 zł
Scott ebike Roxter 24''
rozmiar kids (120-160cm)
od 100 zł

Możliwość rezerwacji sprzętu telefonicznie, e-mail lub przyciskiem „Zarezerwuj” z szybką płatnością.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • nowe, markowe rowery elektryczne z niezawodnymi silnikami i pojemnymi bateriami,
  • mapkę trasy wokół jeziora na około 3-5 godzin z opcją przeprawy promowej pomiedzy zamkiem Czorsztyńskim i Niedzickim,
  • duży, bezpłatny parking,
  • punkt gastronomiczny,
  • bezpośredni wjazd na Velo Dunajec, Velo Czorsztyn.

Dlaczego powinieneś wybrać naszą wypożyczalnie rowerów ?

  • możliwość rezerwacji ON-LINE z szybką płatnością,
  • możliwość tradycyjnej rezerwacji mailowej bądź telefonicznej,
  •  atrakcyjne ceny,
  • płatna pomoc w razie awarii,
  • możliwość zwrotu rowerów w obu punktach,
  • możliwość organizacji transportu do trasy rowerowej,
  • rabat dla stałych klientów, grup zorganizowanych oraz obiektów współpracujących,
  • Działamy w sezonie przez 7 dni w tygodniu.

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych Harklowa na Velo Dunajec, Velo Czorsztyn

Zygzak to profesjonalna wypożyczalnia rowerów elektrycznych z bogatym asortymentem. Mieścimy przy samej ścieżce rowerowej Velo Dunajec, Velo Czorsztyn w Harklowej, w pobliżu Jeziora Czorsztyńskiego. Oferujemy również drugi punkt, w którym można wypożyczyć rowery elektryczne. Zapewniamy możliwość zwrotu maszyn w obu placówkach.
W sezonie działamy przez 7 dni w tygodniu. Umożliwiamy wygodną rezerwację roweru drogą telefoniczną, mailową lub online z opcją szybkiej płatności. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, a dla stałych klientów, zorganizowanych grup liczących minimum oraz obiektów współpracujących przewidujemy atrakcyjne rabaty. W przypadku takiego zapotrzebowania zapewniamy organizację transportu do trasy rowerowej oraz pomoc w razie awarii.

Nasz asortyment obejmuje nowe, markowe rowery elektryczne od renomowanych producentów. Urządzenia zostały wyposażone w niezawodne silniki centralne oraz pojemne baterie. Realny zasięg rowerów przy jeździe ze wspomaganiem wynosi od ok. 40 do nawet 120 km na jednym ładowaniu. Dzięki temu masz gwarancję, że sprzęt bezproblemowo posłuży Ci nawet podczas długiej trasy. W przypadku wyczerpania się akumulatora możliwa jest dalsza jazda i dotarcie do miejsca docelowego.
Oferujemy zaawansowane technologicznie, w pełni sprawne elektryki, które sprawdzą się zarówno na wymagających górskich trasach, jak i podczas rekreacyjnych wycieczek w dolinach czy po mieście. Dostępne modele mają przednią amortyzację oraz hamulce hydrauliczne. Zapewniają bezproblemową i bezpieczną jazdę.
Proponujemy niewielkie rowery, które można łatwo złożyć. To polecany wybór dla osób, które wybierają raczej krótsze trasy i potrzebują lekkiego, ale praktycznego sprzętu. Z kolei dla miłośników długich i trudnych tras przygotowaliśmy profesjonalne górskie rowery elektryczne. To sprzęt wyposażony w solidne koła, mocne ramy oraz najlepszą amortyzację.

Dlaczego warto wypożyczyć rower elektryczny w Zygzak?

Rowery napędzane silnikiem elektrycznym to sprzęt cieszący się coraz większą popularnością. Pozwalają na wygodne przemieszczanie się niezależnie od wieku, kondycji fizycznej oraz ukształtowania terenu. To sprawia, że z naszych niezawodnych rowerów mogą z powodzeniem korzystać wszyscy, również dzieci w wieku minimum 8 lat.
Zgodnie z przepisami, rowery elektryczne mogą mieć silniki o mocy maksymalnie 250 W. Dzięki temu nie ma konieczności rejestrowania pojazdu i wyrabiania specjalnych uprawnień do korzystania ze sprzętu. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór urządzeń spełniających te wymogi, dzięki czemu każdy zainteresowany znajdzie w niej jednoślad najlepiej odpowiadający swym potrzebom.
Skorzystanie z roweru elektrycznego to świetna alternatywa dla samochodu albo pieszej wędrówki. Oczywiste jest, że w górach można korzystać z auta wyłącznie w wybranych miejscach. Z kolei nie wszyscy są przygotowani fizyczne na długie, wielokilometrowe spacery. W takiej sytuacji wybór elektrycznego roweru to najkorzystniejsze rozwiązanie.
Sprzęt z wypożyczalni rowerów elektrycznych na Velo Czorsztyn, Velo Dunajec w Harklowej umożliwia wygodne zwiedzanie malowniczych tras górskich, a wspomaganie silnika powoduje, że nawet najdłuższa podróż nie jest bardzo wyczerpująca. Ponadto dzięki konieczności kręcenia korbą podczas jazdy, poprawie ulega kondycja. Jazda na elektryku jest również bardzo wygodna i pozwala zachować większy komfort i świeżość ciała, niż w przypadku zwykłej jazdy na rowerze albo długiej wędrówki.

Wypożyczalnia rowerów elektrycznych – dla kogo?

Nasza wypożyczalnia rowerów elektrycznych w Harklowej to polecane rozwiązanie dla każdego, kto lubi zwiedzać i podróżować w górach, ale z różnych przyczyn nie chce bądź nie może przebyć długich tras pieszo lub na standardowym rowerze.
Wybór elektrycznego roweru to szczególnie polecana opcja dla rodzin z dziećmi. Dzięki temu praktycznemu sprzętowi można wygodnie pokonać nawet długą trasę z dzieckiem, która w innych warunkach – tj. pieszo lub na zwykłym modelu – byłaby niemożliwa lub bardzo trudna do realizacji. Wspomaganie silnikiem elektrycznym sprawia, że nawet spora odległość albo podjazd o stromym nachyleniu nie stanowią dla tego urządzenia żadnego problemu.
Nasze rowery elektryczne z Harklowej to również świetna opcja dla osób schorowanych lub starszych, które chciałyby czerpać przyjemność z jazdy przy minimalnym wysiłku. Dzięki solidnemu, wydajnemu akumulatorowi urządzenie pozwala na przejechanie naprawdę długich dystansów.
Jeśli więc chcesz wypożyczyć nowoczesne rowery elektryczne, a Jezioro Czorsztyńskie lub okolica to miejsce, w którym spędzasz urlop, zapraszamy do Zygzaka. Zapewniamy szeroki wybór różnych modeli rowerów, wśród których z pewnością wybierzesz wersję idealną dla siebie. Służymy również pomocą i poradą w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu, dopasowanego do wzrostu, wymagań użytkownika oraz długości i stopnia skomplikowania trasy przejazdu.

Zygzak to profesjonalna wypożyczalnia rowerów elektrycznych z bogatym asortymentem. Mieścimy się na Velo Czorszyn, Velo Dunajecw  Harklowej, w pobliżu Jeziora Czorsztyńskiego. Oferujemy również drugi punkt, w którym można wypożyczyć rowery elektryczne – Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 182 to miejsce, w którym równie szybko i sprawnie wypożyczysz wysokiej jakości sprzęt. Zapewniamy możliwość zwrotu maszyn w obu placówkach.
W sezonie działamy przez 7 dni w tygodniu. Umożliwiamy wygodną rezerwację roweru drogą telefoniczną, mailową lub online z opcją szybkiej płatności.

Wycieczki rowerowe wprost z naszej wypożyczalni:

Malownicza trasa rowerowa Velo Dunajec rowerem elektrycznym, ebike

Trasa rowerowa Velo Dunajec to jedna z największych atrakcji rowerowych w Małopolsce. Prowadzi przez malownicze tereny doliny Dunajca – rzeki, która wypływa z Tatr, przecina 7 pasm górskich, by wreszcie wpaść do Wisły. Cała trasa liczy aż 237 km, a startuje u podnóża Tatr, w Zakopanem. Najbardziej malownicze fragmenty trasy rowerowej Velo Dunajec zaczynają się całkiem blisko pensjonatu NOVOBILSKI – zaraz za Nowym Targiem. Odseparowane od ruchu samochodowego drogi rowerowe Velo Dunajec z doskonałąasfaltową nawierzchnią prowadzą do Jeziora Czorsztyńskiego i dalej w kierunku Pienińskiego Parku Narodowego ze słynnym przełomem Dunajca. Velo Dunajec to przede wszystkim zapierające dech widoki na Tatry, Gorce, Pieniny i Beskidy. Po drodze warto zatrzymać się m.in. w zabytkowym kościółku św. Michała Archanioła w Dębnie i średniowiecznym zamku w Niedzicy, który góruje nad taflą zalewu Czorsztyńskiego. Wypożyczalnia rowerow elektrycznych, ebike Zygzak Czorsztyn, Niedzica, Dębno, Maniowy, Kluszkowce te miescowosci bedą dla Państwa dostępne rowerem bez wiekszego trudu i w szybkim czasie.

 

Najpiękniejsza Velo Czorsztyn rowerem elektrycznym, ebike

Ścieżka rowerowa dookoła Jeziora Czorsztyńskiego została ukończona w grudniu 2019, czyli stosunkowo niedawno. Otacza zbiornik od północy, zachodu i południa, łącząc miejscowości Czorsztyn i Niedzica. Mierzy około 30 kilometrów i większości trzyma się blisko brzegu jeziora. Oficjalnie nie jest to pętla – brakuje kawałka przy wschodnim brzegu. Są jednak dwa łatwe sposoby, by połączyć ze sobą krańce w Czorsztynie i Niedzicy. Pierwszym jest przepłynięcie pomiędzy tymi miejscowościami statkiem. Pływa dość często, w sezonie od maja do października. Bilet aktualnie kosztuje 10 zł. Alternatywą jest przejazd przez malowniczą Przełęcz Osice. Trwa to dłużej, wymaga lepszej kondycji, ale zapewnia dodatkową porcję świetnych widoków. Ja sam zdecydowałem się właśnie na tę opcję. Podczas objazdu jeziora poruszamy się głównie wyłączonymi z ruchu ścieżkami rowerowymi. Pozostałe odcinki poprowadzone są po drogach wewnętrznych lub publicznych, przeważnie dość spokojnych. Ze względu na turystyczną okolice, na ścieżkach spotkamy też wielu biegaczy, rolkarzy, spacerowiczów i innych osób nieporuszających się na rowerze. Nie jest to raczej trasa do szybkiej jazdy. Nawierzchnia jest w całości asfaltowa, spokojnie do przejechania nawet najdelikatniejszą szosówką. Co do trudności, większość jest płaska, podjazdy są raczej krótkie. Wyjątek stanowią okolicę Falsztyna, gdzie do pokonania jest solidna górka. Dla zaprawionych w bojach nic nadzwyczajnego, jednak osoby z gorszą formą pewnie zdecydują się poprowadzić rower przez te kilka minut. Wypożyczalnia rowerow elektrycznych, ebike Zygzak Czorsztyn, Niedzica, Dębno, Maniowy, Kluszkowce te miescowosci bedą dla Państwa dostępne rowerem bez wiekszego trudu i w szybkim czasie, zapraszamy!

.

Środki bezpieczeństwa epidemiologicznego

 Nasi pracownicy zostali wyposażeni w środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące ). Na terenie wypożyczalni znajdują się ogólnodostępne, opisane i regularnie uzupełniane dozowniki z płynem dezynfekującym. Regularnie dezynfekujemy przestrzenie wspólne, elementy najczęściej używane (klamki, blaty, kontakty, krzesła). Przestrzegamy obowiązku zasłaniania nosa i ust. Dezynfekujemy za każdym razem zwracany sprzęt. Na terenie wypożyczalni umieszczone są plakaty i naklejki z najpotrzebniejszymi zasadami bezpieczeństwa i telefonami alarmowymi.