Rowery górskie, trekkingowe

Harklowa

Zygzak wypożyczalnia rowerów  przy Velo Dunajec, Velo Czorsztyn zaprasza Państwa do skorzystania ze swej oferty:

UWAGA ! W związku z kończącym się sezonem informujemy, że nasz punkt w Harklowej od dnia 23.09.2021 r. będzie nieczynny w sezonie 2021 r.

 

Northtec Halcyon 29''
rozmiary na wzrost (165-195cm)
od 20 zł
Northtec Halcyon 27,5''
rozmiary na wzrost (145-195cm)
od 20 zł
Northtec Sowelo AC 27,5''
rozmiary na wzrost (145-180cm)
od 20 zł
Northtec Bergon VB AC 28''
rozmiary na wzrost (165-195cm)
od 20 zł
Northtec Jumbo 24''
Chłopiec wzrost (120-145cm)
od 15 zł
Northtec Raido 24''
Dziewczynka wzrost (120-145cm)
od 15 zł
Przyczepka rowerowa
2 dzieci do 48kg
od 20 zł
Fotelik rowerowy
Dziecko do 22kg
od 15 zł
Nosidło turystyczne
Dziecko do 15kg
od 20 zł

Możliwość rezerwacji sprzętu telefonicznie, e-mail lub przyciskiem „Zarezerwuj” z szybką płatnością.

 

Do Państw dyspozycji oddajemy:

 • nowe, markowe rowery MTB i trekkingowe z hamulcami tarczowymi i lekką ramą, amortyzatorami, sakwami, blokadami antykradzieżowymi,
 • nowe, markowe rowery elektryczne z niezawodnymi silnikami i pojemnymi bateriami,
 • duży, bezpłatny parking,
 • mapkę trasy wokół jeziora na około 3-5 godzin z opcją przeprawy promowej pomiedzy zamkiem Czorsztyńskim i Niedzickim,
 • punkt gastronomiczny,
 • bezpośredni wjazd na Velo Dunajec, Velo Czorsztyn.

Dlaczego powinieneś wybrać naszą wypożyczalnie rowerów ?

 • możliwość rezerwacji ON-LINE z szybką płatnością,
 • możliwość tradycyjnej rezerwacji mailowej bądź telefonicznej,
 •  atrakcyjne ceny,
 • płatna pomoc w razie awarii,
 • możliwość zwrotu rowerów w obu punktach,
 • możliwość organizacji transportu do trasy rowerowej,
 • rabat dla stałych klientów, grup zorganizowanych oraz obiektów współpracujących,
 • Działamy w sezonie przez 7 dni w tygodniu.

Wypożyczalnia rowerów Zygzak w Harklowej przy Velo Czorsztyn i Velo Dunajec

Zygzak wypożyczalnia rowerów górskich, trekkingowych, elektrycznych i dziecięcych znajduje się bezpośrednio przy ścieżce rowerowej Velo Czorsztyn i Velo Dunajec. Oferujemy Państwu najnowsze modele rowerów MTB, trekkingowych i elektrycznych z akcesoriami i blokadami, kaski, foteliki i przyczepki dziecięce, kijki Nordic Walking oraz nosidła turystyczne.

Wycieczki rowerowe wprost z naszej wypożyczalni:

Malownicza ścieżka rowerowa Velo Dunajec
Trasa rowerowa Velo Dunajec to jedna z największych atrakcji rowerowych w Małopolsce. Prowadzi przez malownicze tereny doliny Dunajca – rzeki, która wypływa z Tatr, przecina 7 pasm górskich, by wreszcie wpaść do Wisły. Cała trasa liczy aż 237 km, a startuje u podnóża Tatr, w Zakopanem. Najbardziej malownicze fragmenty trasy rowerowej Velo Dunajec zaczynają się całkiem blisko pensjonatu NOVOBILSKI – zaraz za Nowym Targiem. Odseparowane od ruchu samochodowego drogi rowerowe Velo Dunajec z doskonałąasfaltową nawierzchnią prowadzą do Jeziora Czorsztyńskiego i dalej w kierunku Pienińskiego Parku Narodowego ze słynnym przełomem Dunajca. Velo Dunajec to przede wszystkim zapierające dech widoki na Tatry, Gorce, Pieniny i Beskidy. Po drodze warto zatrzymać się m.in. w zabytkowym kościółku św. Michała Archanioła w Dębnie i średniowiecznym zamku w Niedzicy, który góruje nad taflą zalewu Czorsztyńskiego. Wypożyczalnia rowerow Zygzak Czorsztyn, Niedzica, Dębno, Maniowy, Kluszkowce te miescowosci bedą dla Państwa dostępne rowerem bez wiekszego trudu.
 

Najpiękniejsza ścieżka rowerowa Velo Czorsztyn

Ścieżka rowerowa dookoła Jeziora Czorsztyńskiego została ukończona w grudniu 2019, czyli stosunkowo niedawno. Otacza zbiornik od północy, zachodu i południa, łącząc miejscowości Czorsztyn i Niedzica. Mierzy około 30 kilometrów i większości trzyma się blisko brzegu jeziora. Oficjalnie nie jest to pętla – brakuje kawałka przy wschodnim brzegu. Są jednak dwa łatwe sposoby, by połączyć ze sobą krańce w Czorsztynie i Niedzicy. Pierwszym jest przepłynięcie pomiędzy tymi miejscowościami statkiem. Pływa dość często, w sezonie od maja do października. Bilet aktualnie kosztuje 7 zł. Alternatywą jest przejazd przez malowniczą Przełęcz Osice. Trwa to dłużej, wymaga lepszej kondycji, ale zapewnia dodatkową porcję świetnych widoków. Ja sam zdecydowałem się właśnie na tę opcję. Podczas objazdu jeziora poruszamy się głównie wyłączonymi z ruchu ścieżkami rowerowymi. Pozostałe odcinki poprowadzone są po drogach wewnętrznych lub publicznych, przeważnie dość spokojnych. Ze względu na turystyczną okolice, na ścieżkach spotkamy też wielu biegaczy, rolkarzy, spacerowiczów i innych osób nieporuszających się na rowerze. Nie jest to raczej trasa do szybkiej jazdy. Nawierzchnia jest w całości asfaltowa, spokojnie do przejechania nawet najdelikatniejszą szosówką. Co do trudności, większość jest płaska, podjazdy są raczej krótkie. Wyjątek stanowią okolicę Falsztyna, gdzie do pokonania jest solidna górka. Dla zaprawionych w bojach nic nadzwyczajnego, jednak osoby z gorszą formą pewnie zdecydują się poprowadzić rower przez te kilka minut. Wypożyczalnia rowerow Zygzak Czorsztyn, Niedzica, Dębno, Maniowy, Kluszkowce te miescowosci bedą dla Państwa dostępne rowerem bez wiekszego trudu i w szybkim czasie, zapraszamy!

Trasy rowerowe Podhale – gdzie pojechać?

Gdzie wybrać się na wycieczkę rowerową z dzieckiem? Która trasa zapewnia piękne widoki i nie wymaga świetnej kondycji? A gdzie czeka nieco więcej adrenaliny? Zobacz nasz krótki przewodnik po najpiękniejszych trasach rowerowych na Podhalu.

Trasa rowerowa wokół Tatr

Na koniec prawdziwa perełka. Licząca 210 km trasa rowerowa wokół Tatr. Oczywiście nie trzeba pokonywać jej w całości. Piękny i niezbyt forsowny odcinek zaczyna się w Nowym Targu i po 20 kilometrach dociera do granicy ze Słowacją w Suchej Horze. To gładziutkie asfaltowe ścieżki, wiaty rowerowe, widoki na Tatry, szumiące lasy i pachnące podhalańskie łąki. Przy odrobinie szczęścia z roweru można nawet wypatrzeć pasące się stada owiec.

Wypożyczalnia rowerów na Velo Czorsztyn i Velo Dunajec

Dla naszych Gości przygotowaliśmy dwie wypożyczalnie rowerów w Białce Tatrzańskiej i w miejscowości Harklowa nad Jeziorem Czorsztyńskim. Czekają w nich wygodne rowery crossowe, które zapewniają komfortową jazdę po asfaltowych trasach rowerowych Velo Dunajec i Velo Czorsztyn, świetnie radzą sobie także na okolicznych ścieżkach terenowych.
 • rowery męskie w różnych rozmiarach
 • rowery z damską ramą
 • rowery dla dzieci
 • rowerowy fotelik dla dziecka
 • przyczepka do roweru
 • zapięcie do roweru
 • kask rowerowy dla dzieci i dorosłych
 • nosidło turystyczne
Na życzenie organizujemy transport samochodowy na trasy rowerowe na Podhalu i z powrotem do pensjonatu.

Jeśli interesuje Państwa wypożyczalnia rowerów Białka Tatrzańska oraz Harklowa to miejsca, w których oferujemy nasze usługi. To okolice znajdujące się w pobliżu najpiękniejszych ścieżek rowerowych w Polsce. Można na nie wjechać wprost z obiektów wypożyczalni Zygzak. Aby uprzyjemnić Państwu rowerowe wycieczki, oferujemy wynajem najnowszych modeli rowerów elektrycznych trekkingowych oraz górskich, a także niezbędne do jazdy akcesoria. Wyróżnia nas sprzyjająca podróżom lokalizacja oraz atrakcyjne rabaty.

Wypożyczalnie rowerów w Białce Tatrzańskiej oraz Harklowej

Wypożyczalnie rowerów w Harklowej i Białce Tatrzańskiej poza bogatym asortymentem pozwalają na skorzystanie z dużego, bezpłatnego parkingu, a także usług gastronomicznych. Rowery można zwrócić w każdym z punktów. Nie posiadają Państwo samochodu, lecz chcą skorzystać z naszej oferty? Przygotowaliśmy opcję transportu w obie strony. Dodatkowo stali klienci wypożyczalni, grupy zorganizowane od 5 osób, jak i obiekty z nami współpracujące mogą skorzystać z 10% zniżki.

.

Wyjątkowa trasa wokół Tatr

Nasza wypożyczalnia rowerów i ebike,  w Białce Tatrzańskiej gorąco poleca liczącą 210 kilometrów trasę wokół Tatr. Można poznać ją jedynie częściowo lub przejechać w całości – to wybór dla najwytrwalszych. Jednak niezależnie od pokonanego dystansu zachwyca ona wspaniałym widokiem oraz bliskością natury w postaci lasów i łąk, a czasami też pasących się owiec. Dość prosty do pokonania odcinek o długości 20 km zaczyna się w Nowym Targu i prowadzi do Suchej Horze przy słowackiej granicy.

Białka Tatrzańska i Harklowa, Czorsztyn – wypożyczalnia ebike

W miejscowościach Harklowa, Czorsztyn, Maniowy, Dębno, Niedzica, Frydman i Białka Tatrzańska wypożyczalnia ebike Zygzak oferuje wynajem rowerów crossowych. To wygodne jednoślady, które doskonale sprawdzą się na trasach rowerowych Velo Dunajec oraz Velo Czorsztyn. Łączą one zalety modeli górskich oraz trekkingowych, dzięki czemu są lekkie oraz stosunkowo szybkie. Sprawia to, że wypożyczane przez nas rowery są idealnie przystosowane do jazdy po drogach asfaltowych, polnych, a nawet leśnych. Doskonale radzą sobie też na podjazdach czy wzniesieniach.

Istotna zaleta tego typu rowerów to pozycja za kierownicą, będąca dość wyprostowana, nieobciążająca nadgarstków i przedramion. Możliwość jazdy po terenie o różnej nawierzchni wraz z wysokim komfortem czynią rowery crossowe uniwersalną propozycją nawet dla osób o umiarkowanym doświadczeniu. W łatwy sposób można także zamontować fotelik lub przyczepkę, które również oferuje nasza wypożyczalnia rowerów w Harklowej.

Zapraszamy do przetestowania naszych rowerów damskich, męskich i dziecięcych. Pomożemy dobrać niezbędne akcesoria (kaski, przypięcia, oświetlenie), które pozwoli Państwo wyruszyć na wyprawę rowerową całą rodziną.

Środki bezpieczeństwa epidemiologicznego

 Nasi pracownicy zostali wyposażeni w środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące ). Na terenie wypożyczalni znajdują się ogólnodostępne, opisane i regularnie uzupełniane dozowniki z płynem dezynfekującym. Regularnie dezynfekujemy przestrzenie wspólne, elementy najczęściej używane (klamki, blaty, kontakty, krzesła). Przestrzegamy obowiązku zasłaniania nosa i ust. Dezynfekujemy za każdym razem zwracany sprzęt. Na terenie wypożyczalni umieszczone są plakaty i naklejki z najpotrzebniejszymi zasadami bezpieczeństwa i telefonami alarmowymi.