Serwis sportowy Białka Tatrzańska

Zyg Zak serwis narciarski, snowboardowy i rowerowy w Białce Tatrzańskiej pod Kotelnicą Białczańska zaprasza Państwa do skorzystania ze swej oferty:

Serwis rowerowy
Rowery górskie, trekkingowe, elektryczne, dziecięce
od 10 zł
Serwis narciarski
Narty, skitour
od 10 zł
Serwis snowboardowy
Snowboard, splitboard
od 10 zł

 


Serwis narciarski i rowerowy w Białce Tatrzańskiej

Zyg Zak serwis narciarski, snowboardowy i rowerowy w Białce Tatrzańskiej pod Kotelnicą Białczańska zaprasza Państwa do skorzystania ze swej oferty:

Narty, snowboard, skitour, splitboard – smarowanie na gorąco, ostrzenie krawędzi, montaż i regulacja wiązań, regeneracja ślizgu, naprawa nart, snowboardu, skitourów, splitboardu i innych akcesoriów.

Rowery – wymiana dętki, regulacja hamulców, przerzutek, ciśnienia powietrza w oponach, naprawa łańcucha, usterki techniczne, centrowanie kół, itp.

Całą listę usług jaką świadczymy wraz z cenami możesz przeglądnąć na naszej stronie w zakładce / cennik serwis sportowy.

Profesjonalny serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego w Białce Tatrzańskiej

Regularny i prawidłowo wykonany serwis nart lub snowboardu to nie tylko gwarancja wygodniejszej jazdy oraz większego bezpieczeństwa, ale również pewność, że sprzęt pozostanie w dobrym stanie przez długi czas. Niestety wiele osób wciąż o tym zapomina, uważając takie zabiegi za zbędne lub zbyt kosztowne. W efekcie nauka lub profesjonalna jazda przebiegają trudniej, a ryzyko pojawienia się kontuzji znacznie wzrasta. Z tego powodu oferujemy specjalistyczny serwis narciarski i snowboardowy, dzięki któremu wyjazd w góry na stok stanie się przyjemniejszy, a sprzęt zużyje się wolniej.

Ostrzenie i smarowanie nart lub snowboardu – bezpieczniejszy i szybszy sprzęt narciarski

Nasz serwis sprzętu narciarskiego Zygzak zajmuje się profesjonalnym ostrzeniem nart oraz snowboardu, które w zależności od potrzeb może być wykonane ręcznie lub mechanicznie. Ostrzenie mechaniczne bardzo dobrze sprawdza się w przypadku jazdy rekreacyjnej, profesjonaliści z kolei częściej wybierają metodę ręczną ze względu na większą dokładność. Jednak niezależnie od sposobu ostrzenia warto pamiętać, że jest to niezwykle ważna czynność, która wpływa na płynność jazdy i bezpieczeństwo. Jakie mogą być skutki wyjazdu na stok z nienaostrzonym sprzętem?

Tępe krawędzie nart lub snowboardu nie są w stanie zapewnić odpowiedniej przyczepności oraz oparcia. W rezultacie jakakolwiek jazda lub próba skrętu staje się bardzo dużym wyzwaniem. Zbity śnieg lub zlodowaciałe podłoże sprawiają, że nienaostrzony sprzęt zaczyna się bardzo ślizgać. Takie sytuacje stają się niezwykle ryzykowne, ponieważ mogą prowadzić do poważnych wypadków lub kontuzji. Dlatego zawsze warto zadbać o bezpieczeństwo swoje oraz innych osób przebywających na stoku. Jeżeli zastanawiają się Państwo, gdzie można znaleźć godny uwagi serwis sprzętu narciarskiego Białka Tatrzańska jest miejscem, w którym oferujemy nasze usługi.

Smarowanie i polerowanie sprzętu narciarskiego — dlaczego warto się na nie zdecydować?

Oprócz ostrzenia nart oraz snowboardu zajmujemy się także ich precyzyjnym smarowaniem i polerowaniem. Te czynności warto wykonywać regularnie przede wszystkim wtedy, gdy zależy Państwu nie tylko na płynnej jeździe, ale też na dobrej konserwacji sprzętu. Wspomniane zabiegi zapobiegają powstawaniu rdzy, która bardzo szybko się rozprzestrzenia i uniemożliwia korzystanie ze sprzętu narciarskiego. Z tego powodu nasz serwis snowboard oraz nart zapewnia sprawną, a przy tym skuteczną kosmetykę sprzętu, która poprawia szybkość i wytrzymałość.

Dla osób rozpoczynających sezon lub tych, którzy pierwszy raz serwisują swój sprzęt oferujemy korzystne pakiety w pełni przygotowujące narty lub snowboard do nowych wyzwań na stoku. Dzięki temu mogą Państwo oszczędzić nie tylko pieniądze, ale też czas, ponieważ wszystkie usługi realizujemy podczas jednej wizyty w serwisie sprzętu narciarskiego, sprawdzając przy tym również ślizg oraz regulację poszczególnych wiązań.

Zapraszamy do serwisu sprzętu narciarskiego Zygzak w Białce Tatrzańskiej!