Wypożyczalnia rowerów Harklowa

                                                                                                       Witamy w sesonie 2021

  Jesteśmy już otwarci dla Was od środy 31 marca w godzinach 10:00 – 18:00.  Ze względu jednak na początek sezonu, warunki pogodowe i co za tym idzie Państwa zainteresowanie wypożyczalnią zastrzegamy sobie prawo do zmiany naszych godzin pracy. Dlatego też zalecamy wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy z nami najlepiej jeden dzień przed wypożyczeniem. Tel: 785315937

                                                                                                           !!! NOWOŚĆ 2021 !!!

ZYG ZAK wypożyczalnia rowerów elektrycznych – od początku tego sezonu stopniowo i zależnie od dostaw z fabryki będziemy wzbogacać swoją ofertę o nowe rowery elektryczne.

                                                                                       Środki bezpieczeństwa epidemiologicznego

Nasi pracownicy zostali wyposażeni w środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki, środki dezynfekujące ). Na terenie wypożyczalni znajdują się ogólnodostępne, opisane i regularnie uzupełniane dozowniki z płynem dezynfekującym. Regularnie dezynfekujemy przestrzenie wspólne, elementy najczęściej używane (klamki, blaty, kontakty, krzesła). Przestrzegamy obowiązku zasłaniania nosa i ust. Dezynfekujemy za każdym razem zwracany sprzęt. Na terenie wypożyczalni umieszczone są plakaty i naklejki z najpotrzebniejszymi zasadami bezpieczeństwa i telefonami alarmowymi.

                                Wypożyczalnia rowerów – Harklowa

 ZYG ZAK wypożyczalnia rowerów elektrycznych, MTB i trekkingowych znajduje się bezpośrednio przy ścieżkach Velo Dunajec i Velo Czorsztyn. Znajdą nas Pańtwo w malowniczym ogrodzie z furtką wyjazdową wpost na ścieżke rowerową. Velo Dunajec należy do największych atrakcji dla pasjonatów jazdy na rowerze na terenie Małopolski. Prowadzi ona przez teren doliny Dunajca, a długość trasy wynosi 237 kilometrów. Zaczyna się tuż u podnóża Tatr w Zakopanem. Pierwsze zachwycające widoki napotyka się nieopodal pensjonatu Novobilski za Nowym Targiem. Dalej wygodne, asfaltowe drogi rowerowe wolne od ruchu samochodowego prowadzą aż do Jeziora Czorsztyńskiego. Można nimi dojechać aż do Pienińskiego Parku Narodowego i przełomu Dunajca.

Ta najpiękniejsza ścieżka rowerowa w Polsce pozwala cieszyć się zachwycającym krajobrazem Tatr, Gorców, Beskidów oraz Pienin. W drodze miną Państwo zabytkowy kościół św. Michała Archanioła w Dębnie oraz średniowieczny zamek w Niedzicy, którym warto poświęcić choćby krótką chwilę. Niezapomniane przeżycie to również jazda trasą Velo Czorsztyn, prowadząca wokół Jeziora Czorsztyńskiego. Ten prawie 30-kilometrowy odcinek zwykle traktowany jest jako element wycieczki trasą Velo Dunajec.

                                                                                               Do Państwa dyspozycji oddajemy:

 • nowe, markowe rowery elektryczne z niezawodnymi silnikami i pojemnymi bateriami
 • nowe, markowe rowery górskie i trekkingowe z hamulcami tarczowymi i lekką ramą, amortyzatorami, sakwami, blokadami antykradzierzowymi,
 • bezpośredni wjazd na Velo Dunajec,
 • mapkę trasy wokół jeziora na około 3-5 godzin z opcją przeprawy promowej pomiedzy zamkiem Czorsztyńskim i Niedzickim,
 • duży bezpłatny parking,
 • punkt gastronomiczny.

                                                                              Dlaczego powinieneś wybrać naszą wypożyczalnie rowerów?

 • możliwość rezerwacji ON-LINE z szybką płatnością,
 • możliwość tradycyjnej rezerwacji mailowej bądż telefonicznej,
 •  atrakcyjne ceny,
 • pomoc w razie awarii,
 • możliwość zwrotu rowerów w obu punktach,
 • możliwość organizacji transportu do trasy rowerowej,
 • rabat dla stałych klientów, grup zorganizowanych 5+ oraz obiektów współpracujących,
 • Działamy w sezonie przez 7 dni w tygodniu.

Wypożyczalnia rowerów Harklowa przy ścieżce Velo Dunajec i Velo Czorsztyn

ul. Nowotarska 143
tel: 785 315 937
email: info@zygzaksnow.pl

Malownicza trasa rowerowa Velo Dunajec

Trasa rowerowa Velo Dunajec to jedna z największych atrakcji rowerowych w Małopolsce. Prowadzi przez malownicze tereny doliny Dunajca – rzeki, która wypływa z Tatr, przecina 7 pasm górskich, by wreszcie wpaść do Wisły. Cała trasa liczy aż 237 km, a startuje u podnóża Tatr, w Zakopanem. Najbardziej malownicze fragmenty trasy rowerowej Velo Dunajec zaczynają się całkiem blisko pensjonatu NOVOBILSKI – zaraz za Nowym Targiem. Odseparowane od ruchu samochodowego drogi rowerowe Velo Dunajec z doskonałąasfaltową nawierzchnią prowadzą do Jeziora Czorsztyńskiego i dalej w kierunku Pienińskiego Parku Narodowego ze słynnym przełomem Dunajca. Velo Dunajec to przede wszystkim zapierające dech widoki na Tatry, Gorce, Pieniny i Beskidy. Po drodze warto zatrzymać się m.in. w zabytkowym kościółku św. Michała Archanioła w Dębnie i średniowiecznym zamku w Niedzicy, który góruje nad taflą zalewu Czorsztyńskiego. Wypożyczalnia rowerow elektrycznych, ebike ZYGZAK Czorsztyn, Niedzica, Dębno, Maniowy, Kluszkowce te miescowosci bedą dla Państwa dostępne rowerem bez wiekszego trudu i w szybkim czasie.

                    Najpiękniejsza Velo Czorsztyn

Ścieżka rowerowa dookoła Jeziora Czorsztyńskiego została ukończona w grudniu 2019, czyli stosunkowo niedawno. Otacza zbiornik od północy, zachodu i południa, łącząc miejscowości Czorsztyn i Niedzica. Mierzy około 30 kilometrów i większości trzyma się blisko brzegu jeziora. Oficjalnie nie jest to pętla – brakuje kawałka przy wschodnim brzegu. Są jednak dwa łatwe sposoby, by połączyć ze sobą krańce w Czorsztynie i Niedzicy. Pierwszym jest przepłynięcie pomiędzy tymi miejscowościami statkiem. Pływa dość często, w sezonie od maja do października. Bilet aktualnie kosztuje 7 zł. Alternatywą jest przejazd przez malowniczą Przełęcz Osice. Trwa to dłużej, wymaga lepszej kondycji, ale zapewnia dodatkową porcję świetnych widoków. Ja sam zdecydowałem się właśnie na tę opcję. Podczas objazdu jeziora poruszamy się głównie wyłączonymi z ruchu ścieżkami rowerowymi. Pozostałe odcinki poprowadzone są po drogach wewnętrznych lub publicznych, przeważnie dość spokojnych. Ze względu na turystyczną okolice, na ścieżkach spotkamy też wielu biegaczy, rolkarzy, spacerowiczów i innych osób nieporuszających się na rowerze. Nie jest to raczej trasa do szybkiej jazdy. Nawierzchnia jest w całości asfaltowa, spokojnie do przejechania nawet najdelikatniejszą szosówką. Co do trudności, większość jest płaska, podjazdy są raczej krótkie. Wyjątek stanowią okolicę Falsztyna, gdzie do pokonania jest solidna górka. Dla zaprawionych w bojach nic nadzwyczajnego, jednak osoby z gorszą formą pewnie zdecydują się poprowadzić rower przez te kilka minut. Wypożyczalnia rowerow elektrycznych, ebike ZYGZAK Czorsztyn, Niedzica, Dębno, Maniowy, Kluszkowce te miescowosci bedą dla Państwa dostępne rowerem bez wiekszego trudu i w szybkim czasie, zapraszamy!