Cennik

Cennik 2023/2024r – ceny podane w PLN

*  Przy wypożyczeniu dorosłego roweru elektrycznego przysługuje rabat – 50% na rower elektryczny dla dziecka.

Dla grup zorganizowanych ,stałych klientów oraz obiektów wspólpracujących rabat -10%.

Nasze rowery:

https://www.scott-sports.com/pl/pl/product/scott-roxter-eride-24-bike

28″ KANDS DAPHNE CYFROWY 2020

28″ KANDS LESTER CYFROWY 2020

https://nrowery.pl/rowery/166-sowelo-ac-275.html

Wyjeżdżając na narty w góry, wcale nie trzeba martwić się o brak właściwego sprzętu. Można dopasować go do własnych potrzeb w Zygzaku w Białce Tatrzańskiej i wynająć na określony czas bezpośrednio na miejscu. Ceny sprzętu, butów i akcesoriów uzależnione są od długości czasu wypożyczania.

Co można wypożyczyć?

Zimowe aktywności w górach wymagają specjalnego przygotowania. Ten temat można bardzo łatwo rozwiązać, korzystając z wypożyczalni nart w Białce Tatrzańskiej – cennik jest klarowny, a do tego dostępny na stronie, aby każdy klient mógł zawczasu zapoznać się z dostępnym asortymentem i określić ewentualne koszty zaopatrzenia. W Zygzaku wypożyczamy komplet nart lub snowboard. Oferujemy również deski snowboardowe do testów oraz narty VIP dla pasjonatów, którzy doskonale znają swoje potrzeby i potrzebują wyjątkowego sprzętu narciarskiego. Dla tych, którzy nie posiadają butów, spodni lub kurtki, proponujemy także te elementy narciarskiego wyposażenia w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach do wyboru. Ważnymi akcesoriami do wypożyczenia są kijki, kaski, gogle i ochraniacze, które czynią zjazdy ze stoku bezpiecznymi i komfortowymi. Nowością w ZYGZAK jest wypożyczalnia splitboard Podhale.

W sezonie rowerowym oferujemy Państwu do wypożyczenia: rowery elektryczne, ebike, górskie, trekkingowe. Z akcesoriów można u nas wypożyczyć: przyczepki dziecięce, foteliki dla dzieci, kaski rowerowe, nosidło turystyczne, kijki nordicwalking.

Wypożyczalnia nart Białka Tatrzańska – cennik

Jeśli potrzebna jest wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Białka Tatrzańska cennik oferuje bardzo przystępny w firmie Zygzak. Wypożyczając sprzęt lub odzież, należy zadeklarować czas wypożyczenia – my umożliwiamy korzystanie z akcesoriów, nart i snowboardów od 2 godzin do aż 7 dni. Prowadzimy także rezerwację sprzętu, dlatego już podczas planowania wyjazdu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odłożymy dla Państwa narty i odzież dopasowaną do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdą Państwo również cennik wypożyczalnia splitboard Zakopane.

Korzystna cenowo wypożyczalnia nart, snowboardu i rowerów

Kiedy podczas wyjazdu planuje się intensywną eksploatację stoków górskich, należy wziąć pod uwagę wszelkie dodatkowe koszty całej eskapady. Dlatego gdy potrzebna jest wypożyczalnia nart cennik stanowi jeden z kluczowych kryteriów wyboru konkretnej firmy. Warto zauważyć, że ceny rosną w zależności od czasu wypożyczenia, jednak można liczyć na dodatkowe rabaty. Np. zamiast wziąć sprzęt na 5 godzin, korzystniej dokonać wynajmu na 1 dobę, dopłacając zaledwie kilka złotych. W przypadku długich pobytów w górach nastawionych na częste i długie szusowanie warto skorzystać z usług firmy, która docenia prawdziwych pasjonatów, oferując korzystne ceny przy długich okresach wynajmu. Zwłaszcza wypożyczalnia splitboard ma klienta ekonomiczne znaczenie. Podobnie doceniane są atuty jakie niesie ze sobą wypożyczalnia rowerow elektrycznych.

W Zygzaku tanio i wygodnie

Na dodatkowy rabat 10% w Zygzaku mogą liczyć grupy zorganizowane, stali klienci oraz obiekty współpracujące. Dokonując rezerwacji danego sprzętu sportowego oraz odzieży lub akcesoriów, warto wstępnie oszacować, ile czasu będą Państwo spędzać na stoku. Najbardziej doświadczeni narciarze i snowboardziści polecają, aby wypożyczać sprzęt z zapasem 1-2 godzin, co pozwala cieszyć się większym komfortem zabawy na stoku przy niewiele większych kosztach usługi wynajmu nart lub deski. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem dostępnym na naszej stronie, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu!

Regulamin wypożyczania sprzętu

Regulamin wypożyczania sprzętu przy ul. Środkowej 182 w Białce Tatrzańskiej

 1. Sprzęt sportowy będący przedmiotem wypożyczenia jest własnością wypożyczalni.
 2. Wypożyczalnia oddaje do dyspozycji sprawny, renomowany i specjalnie przygotowany sprzęt narciarski oraz dokłada wszelkich starań, by spełnić oczekiwania Klienta w tym zakresie.
 3. W celu zapewnienia bezpieczeństwa pomieszczenie wypożyczalni jest monitorowane. Klient ma obowiązek zapoznania się z treścią niniejszego regulaminu oraz cennikiem i jeżeli akceptuje ich postanowienia może przystąpić do wypożyczenia sprzętu.
 4. Klient decydując się na wypożyczenie sprzętu jest świadomy, że zawiera z Zyg Zak z siedzibą w Białce Tatrzańskiej umowę cywilnoprawną zgodnie z warunkami określonymi w niniejszym regulaminie.
 5. Wypożyczenia sprzętu może dokonać wyłącznie osoba pełnoletnia mająca pełną zdolność do czynności prawnych.
 6. Wypożyczenie sprzętu odbywa się na podstawie jednego z dokumentów: dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport, który jest częściowo skanowany.
 7. Na jeden dokument można wypożyczyć jeden komplet narciarski (za komplet narciarski uznaje się: narty z wiązaniami, buty narciarskie, kije narciarskie, lub snowboardowy (za komplet snowboardowy uznaje się: deskę snowboardową z wiązaniami i buty snowboardowe. Wyjątek stanowi komplet dziecięcy, który może być dodany do kompletu dorosłego.
 8. Osoba nie posiadająca ww. dokumentów może dokonać wypożyczenia poprzez zabezpieczenie finansowe odpowiadające wartości sprzętu (tzw. depozyt), który ustala wypożyczalnia. 
 9. W razie wątpliwości wypożyczalnia może żądać okazania drugiego dokumentu lub wybrać inną formę zabezpieczenia.Klient decydując się na wypożyczenie sprzętu oświadcza, że posiada niezbędną wiedzę na temat jego eksploatacji i zobowiązuje się do dbałości o sprzęt oraz wykorzystywania go bezpiecznie i zgodnie z przeznaczeniem.
 10. Klient decydując się na wypożyczenie ma świadomość, że jeżdżenie na nartach lub snowboardzie związane jest z ryzykiem sportowym. Konsekwencje uprawiania narciarstwa i snowboardingu mogą polegać na doznaniu urazów ciała, ryzyku chorób, a nawet śmierci Klienta lub osoby trzeciej. Klient pomimo, iż ma pełną świadomość ryzyka samodzielnie podejmuje decyzję o wypożyczeniu sprzętu.
 11. Klient nie może dokonywać żadnych napraw sprzętu. Korzystanie ze sprzętu lub użyczenie go osobie trzeciej odbywa się na własną odpowiedzialność.
 12. Wypożyczalnia nie ponosi odpowiedzialności za skutki eksploatacji powstałe wobec osób trzecich i skutki nieprawidłowej eksploatacji sprzętu.
 13. Wypożyczenie i zwrot sprzętu odbywa się w siedzibie wypożyczalni. Klient odbierając sprzęt sprawdza jego stan techniczny i kompletność oraz zobowiązuje się zwrócić go w stanie nie pogorszonym z uwzględnieniem naturalnych śladów użytkowania.
 14. Okresem rozliczeniowym wypożyczenia sprzętu jest jeden dzień. Opłaty za korzystanie ze sprzętu są pobierane zgodnie z przedstawionym cennikiem, które nalicza się od dnia wypożyczenia do dnia zwrotu sprzętu lub dnia wpłacenia należności za utracony sprzęt. Za dzień wypożyczenia uznaje się godziny pracy wypożyczalni tj. 8:30 – 22:00. Opłata za wypożyczenie sprzętu pobierana jest przy jego zwrocie (w okresach mniejszego natężenia ruchu, informacja o otwarciu dostępna na drzwiach obiektu).
 15. Klient ponosi odpowiedzialność finansową za uszkodzenia spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem lub utratą sprzętu. W zakres odpowiedzialności wchodzi ponad normalne zużycie sprzętu, zniszczenie wierzchniej szaty graficznej jak i ślizgów oraz złamanie lub zdekompletowanie sprzętu. Wysokość szkody ustala wypożyczalnia w oparciu o cennik sprzętu, wartość braków lub koszt naprawy. Ustaloną przez wypożyczalnie kwotę Klient zobowiązuje się uregulować (najpóźniej) wraz ze zwrotem sprzętu lub powiadomieniu o jego zaginięciu.
 16. Wypożyczalnia Zyg Zak uwzględnia rabat w wysokości 10% dla Klientów posiadających przy sobie aktywny karnet systemu Tatryski.
 17. Wypożyczalnia uwzględnia rabat w wysokości 10% dla Gości Pensjonatu Novobilski i Zyg Zak.
 18. Wypożyczalnia Zyg Zak uwzględnia rabat w wysokości 10% dla Klientów posiadających przy sobie ważną Kartę Tatrzańską.
 19. Wypożyczalnia Zyg Zak uwzględnia rabat w wysokości 10% dla „stałych Klientów” posiadających przy sobie potwierdzenie wypożyczenia z datą conajmniej 7 dni wstecz.
 20. Rabaty będą akceptowane tylko po potwierdzeniu ich zasadności.
 21. Rabaty nie łączą się ze sobą i będą uwzględnione jeśli prawo do nich będzie zgłoszone przed dokonaniem wypożyczenia.
 22. Na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926)Wypożyczalnia pobiera podstawowe dane osobowe tj. imię, nazwisko, adres, numer dowodu w celu sprawniejszej obsługi klienta.
 23. Inne nieujęte w niniejszym regulaminie kwestie regulują stosowne akty prawa polskiego w szczególnościustawa z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks Cywilny (Dz.U. z 1971r. Nr 27 poz. 252 z późn. zm.). Sądem właściwym do rozpatrywania sporów jest sąd właściwy do miejsca wykonania umowy.
 24. Firma Zyg Zak Artur Nowobilski nie ponosi odpowiedzialności za skutki niestosowania się do powyższego regulaminu.Wszelkie uwagi dotyczące pracy wypożyczalni należy kierować na adres: Zyg Zak Artur Nowobilski, 34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 182 lub adres e-mail: info@zygzaksnow.pl.